عنوان : برگزاری كلاس آموزشی وعملی اطفاء حریق در مركز بهداشت غرب اهواز
کد خبر : ۶۵۰۹۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ 
ساعت : ۱۷:۱۲:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بمنظور ارتقاء آگاهی پرسنل در جهت مقابله با حوادثی  همچون آتش سوزی در زمان بروز بلایای طبیعی و مصنوعی کلاس آموزشی اطفاء حریق در سالن اجتماعات مرکز بهداشت غرب اهواز برگزار گردید  .  

مهدس شریفی رئیس  مرکز بهداشت غرب اهواز  دراین جلسه گفت : هدف از برگزاری این جلسه  آموزشی بالابردن سطح آگاهی پرسنل است و ضرورت دارد کارشناسان بهداشتی آگاهی و اطلاع کامل را در این زمینه داشته و نسبت به ارائه آن اطلاعات به مراجعین و گروههای هدف اقدام نمایند .

رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز اظهار داشت : متاسفانه بسیاری از  صدمات جانی و مالی و همچنین تعداد کثیری از مرگ میر  در زمان بروز حوادث و بلایا ناشی از ناآگاهی افراد در راستای کنترل و انجام اقدامات لازم جهت پیشگیری از صدمات می باشد .

مهندس شریفی گفت :کارشناسان بهداشتی باید تمام تلاش خود را در راستای اجرای دقیق رسالتها که آموزش سرلوحهه آنها می باشد داشته بکار گیرند  وبه همین جهت است که تاکید میشود مطالب مختلف آموزشی را به بهترین نحو ممکن یاد بگیرندتا بتوانند به نحو احسن به مراجعین منتقل نمایند  .

در ادامه آقای ادیب فر کارشناس سازمان آتش نشانی به تعریف وشرح  وظایف آتش نشانان پرداخت  و سپس  مطالبی در خصوص انواع مواد آتش زا ، صدمات و خسارتهای ایجاد شده توسط آنها  و راههای کنترلی آن ارائه نمود  . وی افزود:  باید افراد در زمان بروز حوادث خونسردی خود را حفظ نموده تا بتوانند درست اقدام نمایند  چراکه راهکارهای کنترل حریق متفاوت بوده و جهت هر نوع آتش سوزی راهکار و مواد مخصوص استفاده میشود .آقای ادیب فر در  همین راستا بسیاری از خطرات احتمالی در زمان بلایا را بیان و راهکارهایی در جهت مقابله با آنها را ارائه نمود  ودر پایان کلاس عملی کنترل حریق توسط آقای ادیب فر برگزار گردید 

نمایش تعداد بازدیدها : 22

تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت غرب اهواز می باشد - آدرس : اهواز – کیان آباد -بین خ 15و16 شرقی- تلفن:3914234-3914233 و 3914223 -فکس مدیریت:3914230 -فکس دبیرخانه:3914227 کد پستی:6155745477

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0