عنوان : برپایی غرفه سلامت مركزبهداشت غرب اهواز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی در سیزدهمین نمایشگاه كتاب خوزستان در محل نمایشگاههای بین المللی اهواز
کد خبر : ۷۵۷۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۰:۹:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب اهواز، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مرکزبهداشت غرب اهواز اقدام به برپایی  غرفه سلامت در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان در محل نمایشگاه بین المللی اهواز نمود.

در این نمایشگاه غرفه و ایستگاه سنجش سلامت از سوی مرکز بهداشت غرب اهواز  برای بازدید کنندگان ازنمایشگاه دایر بود که در مدت دو روز ششمین وهفتمین روز از دهه مبارک فجر کارشناسان و مراقبین سلامت مرکز بهداشت غرب حضور فعال داشته و به ارائه خدمات سنجش فشارخون و قندخون، نمایه توده بدنی، مشاوره تغذیه و و روانشناسی و معرفی دستاوردها و برنامه های تحول سلامت در حوزه بهداشت پرداختند .

دکتر مهرداد شریفی رئیس مرکزبهداشت غرب اهواز ضمن حضور در این غرفه ونظارت بر روند ارائه خدمات مذکور در این خصوص اظهار داشت: این غرفه سلامت پیرو جلسه هفته گذشته در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اهواز و در راستای ارتقاء همکاری بین بخشی به منظور تحقق اهداف و برنامه های سلامت عمومی مردم  وبه مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب و در محل نمایشگاههای بین المللی برپاشده است. گفتنی است این غرفه با استقبال شهروندان خوزستانی، مسئولان استانی و خبرنگاران مواجه شد.


تعداد بازدید : 48

تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز بهداشت غرب اهواز می باشد - آدرس : اهواز – کیان آباد -بین خ 15و16 شرقی- تلفن:3914234-3914233 و 3914223 -فکس مدیریت:3914230 -فکس دبیرخانه:3914227 کد پستی:6155745477

V5.1.0.0